Otelyo Önbüro Programı
Otelyo Otelyo Başvuru Otelyo Görüntüleri Otelyo İletişim
 Oda Kategorileri Oluşturma
 Oda Yönetimi
 Kontenjan Yönetimi
 Günlük Fiyat Yönetimi
 Folyo Yönetimi
 Stok Takibi
 Kullanıcı Yönetimi
 Check in, Check out ve Oda Taşıma
 Rezervasyon Alma, Taşıma, İptal Etme
 Sitenizden online Rezervasyon Alabilme
 Konaklama ve Rezervasyon Listeleri
 Müşteri Listesi ve Konaklama Geçmişi
 Oda Listesi ve Blokaj Çizelgesi
 Konaklayanlarda Doğum Günü Gösterme
 Acente Yönetimi
 Aylık Doluluk Raporu
 Aylık Rezervasyon Raporu
 Aylık Gelir Raporları
 Folyo Listeleri ve Raporları
 Kur Yönetimi
 Yazıcı Dostu Sayfalar

Oda Kategorileri Oluşturma; Oda kategorileri, satış yaparken, rezervasyon alırken, filtrelerken, kolaylık ve hız sağlar. Kategori oluştururken, oda sayılarını, aylık fiyatlama ve konaklama türlerini de seçerek işlemlerinizi hızlandırırsınız.

Oda Yönetimi; Oda yönetimi ile tüm odalarınızı tanımlar ve bu odalar üzerinde işlem yaparsınız. Yatak özelliklerini girmeniz satış ve rezervasyon almada kolaylık sağlayacak.

Kontenjan Yönetimi; Kontenjan yönetimi ile satış yapacağınız ve rezervasyon alacağınız oda sayılarını belirlersiniz. Bu şekilde program, satışınızı kontrol altında tutarak fazla satışlarınızı engeller.

Günlük Fiyat Yönetimi; Aylık fiyat belirleme dışında, günlük fiyat belirleyerek, özel günler, hafta sonları ve indirimlerinizi günlük olarak yansıtabilirsiniz.

Folyo Yönetimi; Folyo Yönetimi ile sadece oda değil, size ekstra gelir sağlayan (restoran, bar, çamaşır gibi) faliyetlerinizin satışını da kontrol edebilirsiniz.

Stok Takibi; Stok Gruplarınızı ve stok kartlarını kolaylıkla oluşturun. Stok hareketlerini inceleyin.

Kullanıcı Yönetimi; Kullanıcı Yönetimi ile istedğiniz kadar kullanıcı yaratabilir ve programda sadece sizin istedğiniz yerlere erişimini sağlayabilirsiniz.

Kur Yönetimi; Program her istediğinizde kurları merkez bankasından günceller. Bununla birlikte kendiniz kurlar üzerine belirli komisyonlar ekleyerek kendi kur politikanızı oluşturabilir ve satışlarda istediğiniz kur politikasını uygulayabilirsiniz.

Acente Yönetimi; Acente Yönetimi ile, kapı önü satışları dışında acente tanımlayarak, acente fiyatları oluşturabilirsiniz. Satış ve rezervasyon alımlarında acentaya göre otomatik fiyatlama yaparak işlerinizi kolaylaştıracak.

Check in, Check out ve Oda Taşıma; Oda satışı ve rezervasyonların kabulü tek ekrandan kolayca yapılmaktadır. Odanın değiştirilmesi durumda bir tuşla, oda transferini yapabilirsiniz. Oda çıkışlarında, kur politikanız, kapı önü ve acente fiyatlamanız otomatik olarak yapılacak ve folyolar da eklenerek yine tek ekrandan ulaşabileceksiniz.

Rezervasyon Alma, Taşıma, İptal Etme; İster oda listesinden ister blokaj listesinden kolaylıkla rezervasyon alabilirsiniz. Tüm fiyatlar otomatik hesaplanacağı gibi manuel fiyat ve kur tanımlayabilirsiniz. Blokajı yapılmış rezervasyonu tek tuşla yerini ve tarihlerini değiştirebilirsiniz.

Web sitenizden online Rezervasyon Alabilme; Otelyo online rezervasyon almaya hazır. Web sitenize ekleyebileceğiniz kodlar ile online rezervasyon almaya başlayın. Online rezervasyon ile vakit kaybetmenize gerek kalmadı; otomatik doluluk kontrolü ve fiyatlama yaparak direk rezervasyonu alır. Yine web sitenize koyacağınız rezervasyon arama butonu ile misafiriniz kendi rezervasyonunu istediği zaman kontrol edip, yazdırabilir. Siz sadece gelen rezervasyonun blokajını yaparsınız.

Konaklama ve Rezervasyon Listeleri; Konaklama Listesi ile o sırada konaklayan misafirlerinizin sayısını, kahvaltı veya akşam yemeğinde bulunacak misafir saysını görebilirsiniz. Rezervasyon Listesi ile aldığınız rezervasyonları istediğiniz periyotlarda listeleyebilirsiniz.

Müşteri Listesi ve Konaklama Geçmişi; Müşteri Listesi ile bugüne kadar işletmenizde konaklayan tüm misafirlerinizin bilgilerine ulaşabilirsiniz. Konaklama geçmişini inceleyerek isteğiniz tarihlerde hangi odaların dolu olduğunu ve kimlerin konakladğını görebilirsiniz.

Oda Listesi ve Blokaj Çizelgesi; Oda Listesi görsel olarak odalarınızı ve durumlarını incelemenizi sağlar. Bu şekilde o anki durumlarını kontrol edebilir, check-in, check-out, rezervasyon alımı işlemlerinizi yapabilirsiniz. Blokaj çizelgesi ile aylık olarak yada belirlediğiniz periyotdaki doluluk ve satış durumunuzu görebilirsiniz. Bu listeden kolaylıkla geleceğe dönük blokajlı rezervasyon alma ve satış işleminizi yapabilirsiniz.

Aylık Doluluk Raporu; Aylık bazda doluluk oranlarınızı inceleyebilirsiniz.

Aylık Rezervasyon Raporu; Aylık bazda toplam rezervasyon, giren ve iptal oranlarını inceleyebilirsiniz.

Aylık Gelir Raporları; Aylık bazda genel gelir ve folyo gelirlerinizi inceleyebilirsiniz.

Folyo Listeleri ve Raporları; Aylık bazda folyo satışlarını ve folyo gelirlerinizi inceleyebilirsiniz.